Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

POKECRAFT [mod Pokécube][Launcher][24/7][sport w minecraft][arena splef/poekmon/PvP][250 nowych mobów][nowe rudy i rośliny][poszukuje adminów]


KlaKier23

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

reklama%20002for.png?token_hash=AAH0WboH

reklama%20001for.png?token_hash=AAEoaJKy

Start przewidywany na jutro godzina 15.00 ZAPRASZAM !!!

Pytania zadawane przez was

Alek12333, dnia 20 Kwie 2013 - 10:56, napisał:
ej a będą beta testy??

tak będą ponieważ jest to pierwszy taki serwer w Polsce ja narazie nie znalazłem większych bugów ale testy się odbędą

Jaca777, dnia 19 Kwie 2013 - 20:34, napisał:
OMG. Ale serwer... Gdyby to wypaliło! Napewno bym grał. Nie jestem fanem pokemonów, ale jak to czytam...! To aż się doczekać nie mogę. Chociaż w takich serwerach ( jak mówił pan SuccubusSlayer ) łatwo o spitolenie roboty przez brak chęci, czasu lub innych... elementów koniecznych. Mam nadzieje że ich wam nie zabraknie.

nie zabraknie jestem sam i powoli sklejam to w całość chciałbym troche wskazówek od was co można by jeszcze wrzucić na tego serwa

Alek12333, dnia 19 Kwie 2013 - 20:31, napisał:
będzie premium czy nonpremium??

Serwer będdzie No-Premium

SuccubusSlayer, dnia 19 Kwie 2013 - 20:30, napisał:
Fajnie by to było tylko się boje że to fake jest .


. i Będzie tak jak z pozostałymi?..
Projekt został wycofany z powodu nachalności użytkowników "Mpc forum?"

Nic z tych rzeczy właśnie chciałby aby serwer łapał jak najwięcej ludzi i jeżeli hosting nie nawali powinno być wszystko ok




Pliki v1.20

wkrótce

Skan

wkrótce

IP:

wkrótce

Konkurs wiedzy pokemon

TheAnayer - 1

Nightingale - 2

Nostale - 3

Alek12333 - 3

Saquato - 1

Woojsman - 2

A kalesony kurwa


Opublikowano

Ciekawe, ile jeszcze będzie takich 'pierwszych serwerów w Polsce.' Ps : Był już pokeserwer, geniuszu. Nie polecam.. ._.

No nie było startu już hejt . ty koleś jesteś chory na mózg ? Czy nie umiesz czytać?Start jutro pisze.

Opublikowano

Ciekawe, ile jeszcze będzie takich 'pierwszych serwerów w Polsce.' Ps : Był już pokeserwer, geniuszu. Nie polecam.. ._.

Pierwszy z takim modem gdzie walka z pokemonami jest DYNAMICZNA, inne gmioty miały mod z walką turową podczas której mógł cię każdy zabić.

Opublikowano

W końcu myślałem że będzie tak"Projekt został wycofany z powodu nachalności użytkowników "Mpc forum?" " Jednak myliłem się ciesze się że serwer w końcu będzie tak poza


naprawiony jest ten bug z opóźnionym eq bo było coś takiego że eq które zdobyłeś pojawiało sie dopiero po jakimś czasie jak więc z tym jest?:P


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...